Friday, November 30, 2012

Stars Can't Shine Without Darkness : 19OSA

Eelmises : Logisin ennast siis twitterist välja ning avasin spordi uudised. Kohe jäi mulle silma üks uudis...Edasi : Mulle jäi silma üks uudis : ,, Ilus algus! ’’ ja juures oli minu ning mu õe pilt. Avasin kähku uudise ja asusin teksti lugema. Seal oli kirjas midagi selliset, et meil on ilus algus Chelseas. Tänane mäng lõppes 2:1 võiduga, tänu mulle. Palju ründas ka mu õde ja nii edasi. Ning siis oli seal veel palju meie elust räägitud. Kuna me sündinud oleme, kes meie vanemad on ja nii. 
Mainiti ka veel seda kaua me oleme oma uues klubis mänginud. Emotsioonid mul puudusid. Võib – olla olin ma selleks liiga väsinud. Vaatasin veel mõndasid uudiseid, aga kuna uni oli juba väga suur kallal otsustasin magama ära minna.

Öösel suutsin ma mitu korda ülesse ärgata, ma isegi ei tea miks!? Ning siis ei saanud ma enam hommikul ülesse. Ma olin vist kella kaheni päeval voodi külge naelutatud. Lõpuks ma siiski tõusin, käisin vetsus ära võtsin köögist klaasiga mahla ja tagasi voodisse. Põnev eks! Korraga meenus mulle, TÄNA ON JU ESMASPÄEV! See tähendab ainult ühte – mul on trenn!!! Hakkasin paaniliselt oma telefoni otsima. Ma ei leidnud seda kuskilt! Seda ei olnud padja all, pükste taskus – mitte kuskil. Lõpuks avastasin selle enda pusa alt, mille ma olin viskanud eile kirjutuslauale, telefoni peale. Ohkasin ja vaatasin kella. Trenn hakkab täpselt tunni pärast, mis tähendab, et mul on kiire. Buss läheb poole tunni pärast, mis tähendab, et mul on väga kiire. Läksin vannituppa peegli ette. Ma nägin välja nägu mingi saara – maara! Pesin ruttu näo ja hambad puhtaks ning marssisin siis enda tuppa tagasi. Tegin ruttu juuksed korda ning kinnitasin patsi. Toppisin siis endale trenni riided selga ja panin koti ka kokku. Buss läheb kümne minuti pärast, kõnnin ma kuskil kolm minutit. Kiirustasin alla ja panin putsad jalga. Ruttu võtsin veel köögilaua pealt õunakorvi seest ühe õuna. Kõndisin mööda teed ja närisin seda. 

Tumblr_mc872a0jyz1rj2ad6o4_250_large

Jõudsin bussijaama. Seal istus Cassu. Istusin põhimõtteliselt tema kõrvale. Kuskil pool meetrit oli siiski vahet. Ta heitis mulle pilgu ja puuris siis teist teepoolt edasi. ,, Ma mõtlesin, et sa ei tulegi! ’’ rääkis ta. ,, Seda sa oleksid tahtnud! ’’ ,, Yeah, sure! ’’ vastas ta. ,, Sure ise! ’’ naersin. ,, Loll! ’’ märkis ta. ,, Mhmhmhh ’’ muigasin. Buss tuli ning me istusime bussi. Mõned peatused hiljem ka lahkusime sealt. Läksime riietusruumidesse. Cassul oli vaja riideid vahetada, minul mitte. Seega ma läksin väljakule sooja tegema. Seal oli veel Marie, Keku, Camme ja Annu. Teised olid veel riietusruumides. Keku, Camme ja Annu kõksisid. Marie jooksis. Ühinesin temaga. Rääkisime veidike juttu ka, eriti mitte, sest nii on halb joosta. Pärast jooksmist venitasime, mis siis, et kui treener tuleb siis me teeme uuesti sooja ja venitame. Vahepeal olid teised ka juba riietusruumidest välja jõudnud. Võtsime neljakesi ringi, mina, Marie, Cassu ja Amy ning tegime ühepuutega sööte. Varsti tuli ka treener ning me alustasime trenniga. Trenn oli hästi mõnus, sai palju joostud ja muud!

Avasin võtmega parasjagu oma kappi, kui Marie minu juurde tuli. ,, Kuule, mis sul plaanis? ’’ uuris ta. ,, Eeh, ma ei teagi, lähen koju vist! ’’ vastasin pärast pisikest mõttepausi. ,, No sellessuhtes, et võiks kuskile sööma minna, näiteks Nandos’sse? ’’. ,, See oleks tore! ’’ naeratasin. ,, Okei, ma lähen pesema nüüd! ’’ sõnas ta veel ja lahkus. Võtsin trenni riided seljast ning panin endale rätiku ümber. Tegin veel juuksed lahti ning läksin siis pessu. Pärast pesu keerasin juuksed rätikusse. Panin riided endale ilusti selga ning siis mässisin enda juustest kokku mingisuguse soengu. Meiki ei hakkand tegema, eelistasin loomulik olla. Lasin veel sortsu lõhna endale peale ning panin siis koti kokku. 

Y_large
Tumblr_mbtlw1jnjz1qmbt9lo1_500_large

Panin oma spordikoti õlale ning me võisime minna. Enne riietusruumidest lahkumist, hüüdsime veel kõigile : ,, Tsau! ’’ Teel Nandos’sse, rääksisime me palju juttu ning sai ka naerdud. Meie jutud ning naermised jätkusid Nandos’s. Rääkisime igasuguseid lollusi ning kõige parem oli see, et meid ei tabanud ükski imelik ega pahane pilk, kuna me rääkisime eesti keeles. Ega Inglismaal ilmselt palju inimesi ei ole, kes räägiksid eesti keelt, see on ju nii raskesti õpitav keel, nagu paljud ütlevad! Ja ega ma ei imesta ka. Ma mäletan oma vanast koolist, mõndasid poisse, kes käisid juba üheksandas klassis kuid ei teadnud, kuidas mõnda tavalist sõna kirjutada! Nandos’s me midagi erilist ei tellinudki. Ainult saiakese ja kohvi, sama hästi oleks võinud starbucks’i minna! Söömise ajal õppisime me ennast paremini tundma. Marie tundub selline hästi tore olevat. Kui söödud saime, hakkasime oma kodude poole jalutama, koos.

,, Ma pean siit ära keerama! ’’ lausus ta mulle naeratades. ,, Olgu, tsauki siis ’’ sõnasin. ,, Tsauki! ’’ sain vastuseks. Ta kõndis oma teed pidi koju ning mina enda. Koju jõudes olin suht väsinud. Panin oma trennikoti voodi kõrvale ning viskasin ennast voodisse pikali. Ohkasin ning silmitsesin lage. Mõni minut hiljem, otsisin ma kotist välja enda telefoni ning panin muusikat. Esimene laul oli Adele – Skyfall. (http://www.youtube.com/watch?v=DeumyOzKqgI ). Ümisesin seda vaikselt kaasa. Korraga helises mu telefon. See oli emme. Vastasin kõnele ning rääkisime veidi juttu. Leppisime kokku, et mina ja tema lähme homme šhoppama. Cassu ka, kui ta just ära ei ütle! Läksin plaani kohe Cassule rääkima. Avasin vaikselt tüdruku toaukse. Ta oli voodis, silmad kinni. Magas vist? Lähenedes sain aru, et tal olid lihtsalt klapid peas ja silmad kinni. Kargasin ta voodisse ja asusin teda kõditama. Kohe hakkas ta mind ka muidugi vastu kõditama. Olime nagu väiksed lapsed!
Lõpuks kui olime mõlemad voodist maha kukund ning põranda peal hingeldasime ja naersime, alles siis lõpetasime kõdistamise. ,, Tead .. tegelikult oli mul sulle üks jutt ka ’’ sõnasin. ,, Räägi ’’ vastas ta mulle ning neelatas siis. ,, Noh .. emme tahtis homme .. meiega šhoppama minna! ’’ seletasin hingeldades. ,, Oh, mina tulen! ’’ oli Cassu krapsti püsti ning nägu täis rõõmu. Muigasin. Tegelikult talle meeldib šhoppamas käia, samamoodi mullegi. ,, Aga no ma ütlen siis emmele, et me tuleme ja kella üheks peame me valmis olema! ’’ ütlesin veel viimase lause ning lahkusin siis tüdruku toast. Suundusin tagasi enda tuppa. Muusika endiselt käis, sest ega ma ju seda kinni ei pannud! Võtsin voodilt telefoni, valisin emme numbri ja helistasin. Andsin talle teada, et me mõlemad tuleme ja siis ka kõne lõppes.

Avasin läpaka kaane ning lülitasin selle sisse. Seni kuni see käivitus, läksin alla ja tegin endale kakaod. Tavaliselt ma suvel eriti kuume jooke ei joo, aga praegu oli mul nii suur kakao isu, et ma lihtsalt pidin kruusi täie saama. Kui see valmis sai, läksin enda tuppa tagasi. Läpakas oli jõudnud käivituda ning seda võis kasutada nüüd. Logisin ennast msn’i sisse. Võtsin siis neti ning läksin twitterisse. Tegin seal enda tavalisi tegevusi, samalajal kakaod juues. Venna kirjutas mulle. Avasin vestluse ning vastasin talle. Jutustasime nii natuke aega. Leppisime kokku, et kui vanemad ära sõidavad, siis lähme peole. Meil alati sellised hullult kurjad plaanid. Meie siiski ju! Kui vestlus vennaga lõppes, läksin tagasi alla ja pesin enda kruusi ära. Panin selle kuivama ning ruttasin tagasi ülesse. Kell oli vahepeal jõudnud juba 20:00 saada, no ja veidi peale. Sulgesin oma läpaka ja läksin siis pessu. Tagasi tulles panin endale selga retuusid, topi, kandsokid ja sussid. Suht must olin, nagu koll. Tegin endale veel patsi ruttu. Võtsin siis oma telo ning ühendasin selle klappidega. Viskasin ennast voodile pikali ja hakkasin muusikat kuulama.

Y_large
Tumblr_mc71fa2rfe1rw4inzo1_250_large

Õhtu möödus suhteliselt rahulikult ja mõnusalt. Vahepeal ma vajusin unne siis ärkasin jälle ülesse, kuulasin muusikat edasi ning jäin poolikult unne. Avasin oma silmad. Tuba oli täiesti pime. Vaatasin telefonilt kella, 22:38. Haigutasin mõnusalt ja laialt ning pikutasin veidi voodis. Lõpuks tõusin istukile. Masseerisin enda kaela ning tegin siis ühe ringi, ühte pidi ja teise teist pidi. Hõõrusin silmi ja tõusin. Läksin panin tule põlema. Võtsin riided seljast ära ja vahetasin need hoopis tudukate vastu. Hüppasin siis tagasi voodisse ning sättisin ennast rätsepaistesse. Avasin telefonis google ja võtsin sealt spordiuudised lahti. Sirvisin need läbi ja läksin twitterisse. Lugesin  läbi need tweedid, mis teised mulle saatnud olid. Mulle olid isegi mõned fännid tekkinud. Otsustasin teha kolm tweeti :

Nii tore päev oli @OfficialMarie

Mönus öhtu : ) #muusika #voodi #lebo

Suht väsinud, lähen kohe magama ka. Hääd Ööd! #musid #kallid #gn

Panin siis telefoni laadima ja enda öökapile. Tõmbasin voodilt teki pealt ning pugesin ise selle alla. Sulgesin silmad ja peagi ma vajusin sügavasse ning mõnusasse unne, koos oma unistustega. 

No comments:

Post a Comment