Wednesday, September 19, 2012

Stars Can't Shine Without Darkness : 6OSA

Eelmises : Jooksin alla. Issi ning Kevin seisid all, neil oli käes kaks suurt karpi/kasti, millel oli lips peal. Cassu jõudis ka alla. Nad ulatasid meile karbid. Avasime need ning seal oli ...

Edasi : Avasin enda karbi ning seal sees oli pisike kutsikas. Mulle ei jõudnud alguses midagi kohalegi. Vaatasin issit, siis Kevinit ja kõige lõpuks ka Cassut, kes enda karbi seest kutsikat välja tõstis. Kargasin issile kaela ning tänasin teda. Seejärel tõstsin ka enda kutsu karbist välja. Toetasin teda ilusta tagumiku alt ning nunnutasin.


Vahepeal oli ka emme jõudnud siia ning hakkas Cassu kutsut nunnutama. Ka mina ei saanud kaua oma koera hoida, sest Kevvu tuli ja pani selle rotti.

Minu kutsu : 

Tumblr_ltqh8ct0u91r0jds7o1_500_large

Cassu kutsu : 

389228_211437102306677_200790410038013_337079_57501939_n_large

Lõpuks kui mõlemad oma koerad tagasi saime läksime nendega oma tuppa. Hakkasin talle nime mõtlema. Mul tekkisid mitmed nime ideed, kuid lõpuks otsustasin Daisy kasuks. Tegin temast pilti ka ning panin selle twitterisse


Daisy


Samuti lisasin selle ka facebooki, juurde kirjutasin sama kirja. Nägin ka, et Cassu lisas twitterisse pildi oma kutsikast juurde oli kirjutanud ta :


Abby (L) *-*


Lisasin selle muidugi kohe favidesse. Sulgesin twitteri ning facebooki ja avasin hoopi weheartit’i. Msn’s kirjutasime Cassuga. Leppisime kokku, et lähme homme koertele asju ostma, ehk siis jälle šhoppama.


Weheartit’s heartisin niisama igast pilte ja lisasin sinna ka Daisy pildi. Vahepeal käis minu toas ka emme ning Kevin. Nad nunnutasid Daisyt, samalajal kui koer magama püüdis jääda. Lõpuks ma saatsin mõlemad minema ning Daisy sai rahulikult uinuda. Magama jäi ta minu voodisse suhteliselt patjade kõrvale.


Käisin korra veel twitteris ära ning tegin tweedi.


Homme jälle šhoppama, seekord ostame asju aga Daisyle ja Abbyle.


Chillisin veel veits arvutis. Varsti otsustasin ka ise magama minna. Tegin twitteris veel enda viimase tweedi, täna ning panin siis arvuti kinni.


Küürin kikud puhtaks ning siis Daisy kõrvale tuttu =)


Panin endale tudukad selga, juuksed jätsin lahti ning suundusin vannituppa. Seal pesin hambad ära eemaldasin ka ripsmetušši ja läksin voodisse. Kustutasin enda öölambi ja uinusin.


Hommikul ärkasin selle peale, et mu telefon helises, see ajas ülesse ka Daisy, kes mulle unise näoga otsa vaatas, see oli nii armas. Võtsin padja alt oma telo. Sellel vilkus ,, Biku ’’. Vastasin kõnele ( Mina: M ; Biku: B )


B: Hommmmik!

M: Hommik jap, mis on?

B: Kuule, ma tahan minna su kutsuga jalutama! Ma nägin twitteris ta pilti ja no ta on ikka ilgelt numps ’’

M: Eeöö, no me võime minna, aga sulle mingi kaheksa paiku sobib?

B: Jap, aga trennis näeme, tsauki

M: Tsau jap


Ta pani kõne kinni. Vajusin koheselt patja. Ma olin veel ilgelt unine. Lõpuks vaatasin kella, see näitas kümme läbi kaheksateist minutit. Kuna mul ei ole Daisyle veel rihma ega midagi ostetud siis otsustasin minna temaga lihtsalt aeda mängima.


Tõusin voodist ja suundusin kohe vannituppa. Nagu alati pesin ma seal hambad ja näo. Seejärel otsisin ma endale lihtsad riided garderoobist ning tegin patsi. 

Y_large
120752833728348297aerhd263c_large

Läksime alla, kööki. Võtsin ühe pisikese kausikese ning kallasin sinna talle krõbinad. Õnneks oli neid issi ostnud. Võtsin veel teise kausi ning sinna panin vett. Samalajal kui Daisy sõi siis sõin ka mina. Võtsin külmkapist ühe kohukese. Kui sellega lõpetasin, võtsin kausist veel ühe õuna ja me läksime välja.


Seni kuni mina oma õuna sõin uudistas Daisy aias ringi. Pärast me ka mängisime. Vahepeal ühinesid meiega ka Abby ja Cassu. Kell kaksteist otsustasime me ennast sättima hakata.


Läksime Daisyga minu tuppa. Otsisin endale välja teised riided, panin need selga. Tegin ka meigi, soengu jätsin samaks. Lasin veidike lõhna, nagu mul ikka on kombeks enne kui ma kuskile lähen.

Y_large
419345_352675694819107_927611955_n_large

Panin endale ka veel trenni riided valmis. Otsustasin trenni panna need samad dressid, mis mul olid olnud kolmapäevases trennis, butsad ka, sest täna toimub meil trenn, puuris, murul. Sellesmõttes puuris, et tegelikult on see muruväljak mida ümbritseb kõrge metallist aed ja sellepärast me seda kõik puuriks nimetamegi.


Läksin enda toast välja ja tahtsin minna juba alumisele korrusele, kui ema mind takistas. ,, Kuule ma tahtsin küsida, et kas te tahate minna Inglismaal sellisesse kooli, kus on vormid või sellisesse kus ei ole ’’ ,, Sellisesse, kus ei ole ’’ vastasin. ,, Olgu, aga enne kui lähete siis sööge ka. Ma tegin kartulisalatit. ’’. ,, Okeips ’’ vastasin ning lippasin alla.


Võtsin salatit ning kõrvale jõin mahla. Varsti tuli alla ka Cassu ning tõstis endale samuti süüa. ,, Kuule emme küsis minult, et kas me tahaksime minna sellisesse kooli, kus on koolivormid või mitte ’’ alustasin, kui tüdruk oli lauda istunud. ,, Ja sa vastasid? ’’ ,, Et sellisesse kus ei ole ’’ sõnasin. ,, Tubli ’’ naeratas ta. Naeratasin vastu. 

Potato_saladdsc_0123_large
Proxy_large

Lõpetasime enda toiduga ning Cassu pesi meie mõlema nõud ära. Mina käisin ja palusin seni emmet, et ta Daisy ja Abby eest hoolitseks. Muidugi oli ta nõus.


Panin koridoris endale plätud jalga, samamoodi ka Cassu ning läksime. Seekord juhtisin autot mina. Sõitsime lõunakasse ja läksime loomapoodi. Kokku ostsime me igast nunnusid asju neile.


Kui šhopatud, otsustasime endale veel jäätisekokteilid osta ning istuda selle jäähalli platsi juurde maha.


,, Kuule, mis kell on? ’’ päris Cassu minult. Tõmbasin enda taskust telo välja ning vaatasin kella. ,, 14:57 ’’ vastasin talle. Tüdruk ainult noogutas ning jõi enda jooki edasi.


,, Mu jook sai otsa ’’ laususin. ,, Oota, mul saab ka kohe ’’ sõnas Cassu vastu ning võttis kiiresti viimased lonksud oma kokteilist. Tõusime ning viskasime tühjad topsid ära. 
Jalutasime poest välja ja otsisime parklast oma auto ülesse. Kotid toppisime taha ning siis alustasime sõitu koju.


Koju jõudes viisime me esimese asjana koerad jalutama. Kõndisime parki. Seal me nendega ka veidike mängisime, kuid mitte kaua, sest me peame varsti trenni minema.


Kui jälle kodus olime, panin ma kõik ostud ilusti ära. Seejärel hakkasin ennast sättima. Panin dressid selga ning teised riided pessu. Võtsin meigi maha. Tegin juuksed patsist lahti, harjasin läbi ning seadsin uute tugevasse patsi. Esimene katse seda patsi teha mul tegelikult ebaõnnestus, kuid teisel korral tuli see täitsa pandavalt välja.

Tumblr_m9acwfr3ap1ru1svvo1_500_large

Panin ka enda trennikoti kokku. Mul oli veel veidike aega, seega viskasin ennast voodile pikali ning vaatasin igasuguseid pilte, mis mul telos olid. Vahepeal tuli ka Daisy minu tuppa. Ta jäi põrandale tuttu.


,, Lexi! Cassu! Emps! Paps! ’’ hüüdis Kevin alt. Tõusin koheselt, ka Daisy ärkas ülesse ja vaatas ukse poole. Kiirustasin alla. ,, Noh? ’’ küsis Cassu, kes juba all oli. ,, Ma ... ’’ lausus Kevin õnnelikult. 


No comments:

Post a Comment