Tuesday, September 11, 2012

Stars Can't Shine Without Darkness : 2OSA

Eelmises : Hakkasime sõitma. Viisime Kevini tema kooli juurde ära ning siis sõitsime enda oma juurde. Parkisime auto korralikult ära ning suundusime enda klassi. Istusime Cassuga oma kohale ja jäime ootama kuni õpetaja tuleb. Kohe tuli mingine Cassu sõbranna meie laua juurde ning kutsus tüdruku endaga kaasa, jälle olin ma üksi.


Minu kõrvale istus Biku. ,, Hei! ’’ alustas ta. ,, Tsau ’’ sõnasin vastu. Me oleme Bikuga hästi head sõbrannad, aga mitte otseselt BFF’d. Lobisesime veidike, kui Cassu tagasi tuli proovis ta minu tähelepanu võita. Eirasin ta katsest ning rääkisin Bikuga edasi.


Varsti tuli klassi ka õpetaja, rääkis seal midagi ja siis me läksime aktusele.


Kaua see õnneks ei kestnud. Jätsin kõikide oma sõbrannadega hüvasti. Proovisin rahvamassi seest Cassut leida, kuid see katse ebaõnnestus. Jalutasin auto juurde. Proovisin tüdrukule helistada, kuid ta ei vastand. Istusin natuke eemal olevale pingile maha ja jäin teda ootama. Varsti nägingi, kuidas ta tuli koos ...Edasi : Varsti nägingi eemal Cassut. Ta oli koos nelja tüdrukuga. Nad läksid naerdes ning jutustades auto juurde. Tüdruk märkas mind. ,, Hei Lexi, em ... fa*k, meil ei jätku kohti ’’ sõnas Cassu, auto istekohti vaadates. ,, Ah, ei ole midagi, ma tahtsingi öelda, et ma tahan jala minna ’’ valetasin. ,, Aa, okei, väga tore ’’ ning juba istus ta oma sõbrannadega autosse ning kihutas minema.


Ohkasin kurvalt. Ületasin autotee ning hakkasin mööda tänavat edasi kõndima. Vahepeal võtsin ka kingad jalast. Tegelikult olid meil Cassuga ju hoopis teised plaanid. Me pidime minema randa ning pärast mäkki ja õhtul koos torti tegema, et emme ei peaks ostma, aga see kõik jääb nüüd ilmselt ära. Kahjuks.


Ma vihkan seda, kui mu õde unustab meie ühised plaanid ära ning väga tihti vahetab mind ka kellegi teise vastu. Inglismaal elades ei juhtunud seda kunagi. Kuid ma olen sellega juba ära harjunud, ta ongi selline, kuigi ma sooviks, et ta muutuks.


Niimoodi jalutades ning mõeldes olin ma läbinud juba enamuse oma teekonnast. Varsti nägingi meie valget maja. Kiirendasin sammu ning peagi jõudsingi majja. Läksin kontrollisin ka korra Cassu tuba, et äkki ta siiski on kodus.


Astusin tuppa sisse. Kõik oli vaikne. Nägin ta peeglilaual ehted, mida ta täna kandis. Ilmselt oli ta käinud korra kodust läbi ja siis oma sõbrannadega kuskile läinud.


Läksin oma tuppa. Võtsin kleidi seljast ning eemaldasin ehted. Panin need korralikult ära. 
Võtsin vannitoas meigi maha ning valisin endale uued riided. Otsisin ka enda bikiinid välja. Otsustasin üksi randa minna. Panin riided selga, tegin tugeva patsi ja lisasin paar kihti veekindlat ripsmedušši. Samuti, panin ma enda koti kokku ja lasin paar sortsu lõhna. 

Y_large
223903_445466505496303_1191767545_n_large

Võtsin koti näpu otsa ja lippasin alla. Panin endale gladid korralikult jalga ning suundusin ranna poole. Otsustasin jala minna, kuna polnud eriti soovi minna sinna kuuma õhku täis autosse, niigi on väljas väga palav ja pealegi jalutamine on kasulikum. Käisin veel ennem poest ka läbi ja ostsin paki küpsiseid ja väikse pudeli vett.


Kui lõpuks randa jõudsin läksin kohe riietuskabiini ning vahetasin shortsid ja topi bikiinide vastu. Riided sättisin korralikult kotti. Väljusin kabiinist ning otsisin endale vaba kohta, kuna rand oli suht täis.


Koht leitud, laotasin enda rätiku maha. Õnneks oli mu rätik suhteliselt suur ja sinna mahtus ka mu kott ära.


Viskasin ennast rätikule pikali, selili ning nautisin päikest. Päevitasin umbes pool tundi kõhtu, käisin ujumas ning ülejäänud pool tundi selga. Vahepeal sõin ma ka küpsiseid, jõin oma vett ning messisin Bikuga. Leppisime kokku, et lähme homme enne trenni šhoppama.


Pärast rannas käiku, käisin ma ka mäkist läbi. Ostsin sealt endale külma coca-cola, kaasa. Pärast seda suundusin poodi. Natuke enne poeni jõudmist sai ka mu cola otsa, sest ma olin ostnud kõige väiksema joogi.


Poest ostsin ma koogimaterjali, otsustasin üksi kooki teha, sest niikuinii õde pole veel koju jõudnud.


Tasusin peokorvi valitud asjade eest ning alustasin teekonda kodu poole. Õnneks ei elanud ma poest väga kaugel. Seega umbes 10 minuti pärast olingi kodus.


Majja jõudes panin kohe kotid maha ja võtsin jalanõud jalast. Istusin koridoris olevale toolile maha ja puhkasin. Ma olin päris väsinud tegelikult tänasest päevast, arvestades sellega, et ma olin öösel ainult neli tundi maganud, kuna ma kuidagi ei suutnud uinuda ja ma ei tea isegi, miks?


Kuidagi sain endale ka jalad alla, lõpuks. Liikusin kööki ning panin ostud oma kohale. Seejärel suundusin ülesse oma tuppa. Panin endale selga lihtsamad riided. Samuti panin ma ka enda bikiinid kuivama ning muud asjad oma kohale.

Y_large

Lippasin kiiresti alla ning sealt edasi kööki. Otsisin vajalikud nõud ja toiduained välja ning asetasin need laua peale. Pesin kähku veel käed vannitoas ära ja alustasin koogi tegemist. Varsti see ka valmis. Koogi kaunistasin ma vahukoore ning maasikatega. 

292350_503517569674421_764916402_n_large

Tõmbasin enda taskust telo välja ning vaatasin kella. See näitas seitse läbi kakskümmend kaks minutit. Huvitav oli see, et Cassu polnud veel koju jõudnud. Ohkasin ja läksin elutuppa. Potsatasin diivanile maha ning panin teleka käima. Klõpsasin läbi päris mitmed kanalid, kuid nendelt ei tulnud mitte midagi põnevat. Lõpuks jätsin MTV’le, sest sealt tuli üks mu lemmik telesari, Punk’d. Sain selle ajal ka natuke naerda.


Paarkümmend minutit hiljem kuulsin kuidas välisuks avanes. Jooksin kiiruga koridorri. Seal seisis Kevin. ,, Noh, mis sul hakkas, kohe kui mind nägid vajusid näost ära!? Nii halb vend olen w? ’’ küsis Kevin naljakalt. Muigasin ning laususin ,, Ei, ma lihtsalt ootasin kedagi ’’. Poiss ainult noogutas ning lahkus koridorist.


,, Lexi! ’’ hüüdis Kevin mind. Kiirustasin ruttu hääle järgi poisini, lõpuks leidsin ennast köögist. ,, Kas sina tegid selle tordi? ’’ päris poiss torti silmadega süües. ,, Ja tegin, mis siis? ’’ küsisin kavalalt. ,, Kas sa mulle ka tükikese pakud? ’’ uuris ta edasi. Noogutasin.


Avasin ühe sahtli ning tõmbasin sealt välja suure noa ja tordilabida. ,, Võta palun kaks taldrikut ja klaasi kapist, ma söön koos sinuga ’’ palusin poissi, samalajal torti lahti lõigates. Kui sellega hakkama sain, olid ka juba kaks taldrikut ning kaks klaasi minu ees. Tõstsin vennal hästi suure tüki ja endale väiksema. Valasin ka meile mõlemale klaasi õunamahla ning otsisin sahtlist välja kaks lusikat. Alustasime isukalt söömist. 

Tumblr_m9yjh9ojpb1rbllmfo1_250_large

Kuna ma ei tõstnud endale väga suurt tükki siis ma ka peagi lõpetasin. Ja kuigi venna sai väga suure tüki, oli ta söömas juba oma teist tükki ning talle väga maitses.


Oletasin, et varsti tulevad ka emme ning issi koju ja ka nemad tahavad kindlasti torti, seega otsustasin Cassule ühe tüki eraldi taldrikule tõsta. Sättisin selle külmakappi, teiste asjade taha, et kellegil ei tekiks ahvatlust seda ära süüa.


Minu oletus läkski täppi. Kuskil kümme minutit hiljem astusid välisuksest sisse emme ja issi. Loomulikult ka nemad maitsesid torti ning neile meeldis.


Kell oli juba kümme jõudnud saada ning teda polnud ikka kodus. Emme ja issi läksid magama ära, sest olid tänasest päevast väga väsinud. Ka Kevin sättis ennast magama, kuna oli samuti väsinud. Ka mina olin väsinud, kuid tahtsin siiski oodata kuni Cassu saabub.


Läksin tõin vahepeal enda toast oma läpaka ning logisin twitterisse. Lugesin teiste tweete ning tegin ka mõned, oma päeva kohta. Külastasin ka facebooki, ega ma eriti ei viitsinud läpakas olla. Viisin selle tagasi oma tuppa.


Pärast tulin muidugi alla tagasi.


Kuulsin uksepauku. Avasin plõksti oma silmad ja vaatasin ringi. Ma olin ilmselt magama jäänud. Tõusin ning jalutasin koridorri. Seal oli Cassu. Ta kummardas ning võttis oma jalanõusid jalast. ,, Ma tegin torti, mine võta külmkapist, ma ostsin ka meie lemmikut mahla ’’ sõnasin.


Tüdruk keeras oma näo kohe minu poole. ,, Anna andeks, ma unustasin ’’ alustas ta vabandamist. ,, Jah, nagu tavaliselt. Kas sa tead ka kuidas mulle haiget teeb, kui sa unustad meie ühised plaanid, minu? Ma alati ütlen, et kõik on korras, kuid ma tõesti ei suuda enam! ’’ kõik see valu oli tagasi minu sees, pisarad tahtsid silmadest välja pursata. See tegi mulle lihtsalt kohutavalt haiget.


Ma ei suutnud enam seal nii seista. Tormasin ülesse, oma tuppa. Lukustasin ukse ning vajusin mööda seda alla. Puhkesin nutma, lasin kõigel sellel enda seest välja voolata, sellel kohutaval valul, kahjuks on see minu sees uuesti tagasi, juba järgmisel korral ja igakord aina tugevamalt ...

No comments:

Post a Comment